"Language exerts hidden power,
like the moon on the tides."

Rita Mae Brown | American Author

"Language is power, life and the instrument of culture, the instrument of domination and liberation."

Angela Carter | English Novelist, short story writer, poet, and journalist

شناسایی و تعیین نیازها
&
تهیه برنامه آموزشی

شناسایی و تعیین نیازها
&
تهیه برنامه آموزشی

استخدام معلمان محلی
&
تهیه برنامه های آموزشی

استخدام معلمان محلی
&
تهیه برنامه های آموزشی

اجاره و تجهیز اماکن آموزشی

اجاره و تجهیز اماکن آموزشی

Language is a powerful tool. It enables you to express yourself when it matters most. To have influence. To cross borders. To develop and help others develop.

دانستن هر زبانی یک نقطه قوت است و به شما این امکان را می دهد که در موقعیتهای مهم خود را ابراز کنید. در موقعیتهایی که هیچ حد و مرزی برای پیشرفت وجود ندارد.

موقعیتهایی که میتوان موثر و تاثیرگذار بود و در عین حال از این موقعیت بهره برد. به صفحه اصلی ENGLISH IS EASY خوش آمدید، به یک طرح اجتماعی که هدف آن این است که زبان انگلیسی را در اختیار مردم در اقصی نقاط جهان قرار دهد تا از طریق آن بتوانند گام بزرگی در زندگی خود بردارند.

ما تمام دانش لازم و پیشرفته ترین ابزار تکنولوژی و بهترین معلمان زبان انگلیسی را در گوشه گوشه جهان در اختیار داریم، چه برای کارگاه های آموزش زبان انگلیسی ابتدایی و چه برای تدریس خصوصی برای اشخاصی که مایلند سطح تسلط خود به زبان انگلیسی را بالا ببرند و از همه مهمتر به این اصل ایمان داریم که هر انسانی شایسته این است که فرصتی در اختیار او قرار داده شود تا آینده بهتری را برای خود بسازد.

در طول سالها ما برای زنان و مردان بسیاری این امکان را فراهم ساخته ایم که به چرخه تحصیل بپیوندند، ما این کار را رسالت واقعی خود میدانیم و سعی ما بر این است که وظیفه خود را با کمترین هزینه برای دانشجویان دختر و پسر به مرحله اجرا درآوریم. در این روزها ما در حال گسترش پهنه فعالیت خود هستیم و قصد داریم اساس فعالیت این طرح را در سراسر نقاط خاورمیانه قرار دهیم.

تحصیل در برنامه های آموزشی ENGLISH IS EASY برای همه افراد در هر طبقه سنی مناسب است و جهت بوجود آوردن شرایطی برای ایجاد تساوی حقوق برای این افراد در فرصتهای مختلف در بازار کار با شرکتهای بین المللی و یا برای تحصیلات عالی در موسسات آکادمیک درسطح جهانی میباشد.

معلم مجرب زبان انگلیسی هستید؟ انگلیسی زبان مادری شماست؟

جای شما اینجا در کنار ماست.

طرح ENGLISH IS EASY برای گسترش فعالیتهای خود در سراسر خاورمیانه در جستجوی افرادی مانند شماست. متقاضیان واجد شرایط از حقوق و مزایای عالی بهره مند خواهند شد.

در باره ما

"Language is not a genetic gift, it is a social gift.
Learning a new language is becoming a member of the club - the community of speakers of that language."

Frank Smith | Canadian Psycholinguist

ENGLISH IS EASY یک طرح اجتماعی است که هدف آن امکانپذیر کردن آموزش کامل زبان انگلیسی با هزینه ای کم برای زنان و مردان کشورهایی است که فرهنگ آموزش زبان انگلیسی در آنجا توسعه نیافته است.

این طرح توسط گروهی از کارآفرینان و سرمایه گذاران ثروتمند در سراسر جهان ایجاد شده است که تصمیم گرفته اند در قالب سرمایه گذاریهای قابل توجهی از زمان، انرژی و پول خود در نظام آموزش زبان انگلیسی در کشورهای سراسر اروپا، افریقا، امریکای جنوبی و خاور دور دین خود را به جامعه ادا کنند.

در راستای نحوه کار جامع و کامل خود در این زمینه ما هیچ نکته ای را به سرنوشت واگذار نمی کنیم و به همه امور مربوط به سیستم آموزشی رسیدگی می کنیم تا دانشجویان بتوانند صرفا وقت خود را به تحصیل و پیشرفت حرفه ای خود اختصاص دهند. مدل ما از سال 2019 با موفقیت تمام به پیش رفته و توانسته دهها معلم انگلیسی را پرورش دهد و رضایت هزاران دانشجوی زبان انگلیسی را فراهم کند. این طرح درست مشابه آن است.


استخدام معلمان محلی

پس از اینکه تمام برنامه های آموزشی برنامه ریزی شد، ما کار خود را برای شروع اجرای طرح در کشور مورد نظرآغاز می کنیم. در وهله اول اجرای این طرح مستلزم یک تیم ازمعلمان با استعداد و مجرب انگلیسی میباشد. بنابراین در ابتدای راه ما برای جذب و استخدام معلمان دست به کار می شویم و این کار را از طریق شبکه های اجتماعی، یا شرکتهای کاریابی داخلی و یا از طریق بکارگیری مدیران محلی پروژه انجام می دهیم.

تهیه برنامه آموزشی

افراد مسئول توسعه طرح آموزشی، برنامه های کاری و آموزشی را بر اساس نیازسنجیهای انجام شده در مکان مورد نظر تعیین می کنند . این برنامه شامل شرح مفصل شیوه های آموزشی (کارگاه ها، تدریس خصوصی و غیره)، اماکن آموزشی مورد نیاز (سالنها، دفاتر و غیره)، تعداد معلمانی که در این برنامه به کار گرفته خواهند شد و ابزار و وسایل جانبی مورد نیاز برای انجام این برنامه (کامپیوتر، کتاب، نوشت افزار و غیره) میباشد.

شناسایی و تعیین نیازها

موسسین و مدیران پروژه های این طرح جوامعی را در نقاط مختلف دنیا شناسایی می کنند که فرهنگ آموزش زبان انگلیسی در آنجا اصلا وجود ندارد و یا ناقص است . این پروسه های شناسایی از طریق مطالعات بازار و بررسیهای کارشناسانه توسط گروه های تحقیقاتی ENGLISH IS EASY و همچنین توسط فریلنسرها و شرکتهای بومی و محلی در سراسر دنیا انجام میشود.

اجاره و تجهیز اماکن آموزشی

برای اینکه آموزش زبان در فضای دلپذیر و مناسبی برای یادگیری انجام شود، ما برای پیدا کردن و اجاره اماکن مختلف و متنوع آموزشی از جمله سالنها، کلاسهای درس و اماکنی برای کلاسهای تدریس خصوصی و غیره وقت و منابع زیادی را صرف میکنیم. مدیریت این پروژه معمولا توسط نماینده طرح در کشور مورد نظر انجام میشود و خرید تمام وسایل و ابزار تخصصی مورد نیاز و تجهیز اماکن آموزشی را نیز شامل می شود.

تهیه برنامه های آموزشی

پس از شناسایی و استخدام تیمهای آموزشی، مطالب درسی را با شرایط کشور مورد نظر تطبیق میدهیم. تهیه برنامه درسی توسط یک تیم ثابت توسعه برنامه های آموزشی ENGLISH IS EASY با همکاری تنگاتنگ با معلمان و فرهنگیان محلی انجام می شود. برنامه های آموزشی، شامل تعیین اهداف مشخص و برنامه درسی مشروح همراه با توضیح کامل برای هر موضوع میباشد.

آیا انگلیسی زبان مادری شماست؟ آیا معلم زبان انگلیسی هستید و سابقه طولانی در تدریس زبان دارید؟ آیا در پی کاری هستید با چشم انداز، همراه با احساس رضایت و خدمت به جامعه که بتوانید علاوه بر آن درآمد نیز داشته باشید؟

جای شما در ENGLISH IS EASY در کنار ما است.

به ما بپیوندید

هدف از ایجاد این طرح اجتماعی ایجاد قابلیت تسلط به زبان انگلیسی برای زنان و مردان در کشورهای مختلف به عنوان اولین ابزار برای توانمندسازی و پیشرفت فردی، اجتماعی و حرفه ای است. این طرح همواره در جستجوی کشورها و محیطهای جدیدی است که آموزش زبان انگلیسی در آنجا متداول نیست، به این منظورکه بتواند سیستم آموزش زبان انگلیسی خود را در آنجا نیز توسعه دهد. ما دراین روزها در قاره های مختلف دنیا فعال هستیم و قدمهای اولیه خود را در کشورهای خاورمیانه بر میداریم.

برای ارائه درخواست خود به عنوان معلم در این طرح، لطفا فرم زیر را پر کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهیم کرد: